Dil: TR
Para Birimi: TRY
  • TRY
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

İç giyim çeşitleri

Tarih: 2014-07-13

 
İç çamaşırlarımızın en temel parçası atlet ve külottur. Bu ikili yaz kış giyilen iç giyim ürünleridir. Yazın terimizi emmesi için giyilen atlet kışın soğuktan korumak için görev yapar. Günümüzde o kadar çok çeşidi üretilmiştirki atlet adeta sihirli bir güce sahip olmuştur. Bir eşofmanla, bir kot pantolonla veya şık bir etekle çok güzel kombinasyonlar yapabilirsiniz.
 
İnce askılı atlet çeşitleri vücudunuzu en fazla meydana çıkarandır. Göğüs kısmınız, omuzlarınız ve sırtınız tamamıyla açıkta olduğu için, kısa bir etek veya şort ile giyildiğinde mükemmel bir görünüm sağlar.
 
kalın askılı atletler vücudunu çok da fazla göstermek istemeyenlerin tercihidir. Omuz, sırt ve göğüs kısmının birazı yine açıktadır, fakat çok da göze batacak şekilde değildir. Kalın askılı atlet çeşitleri ufak tefek, kilolu, geniş omuzlu, zayıf, kısacası herkese yakışır bir modeldir. Aynı zamanda çok kolay bir şekilde hemen her giysiyle de uyumludur.
                        
Balıkçı yaka atletler tesettür giyen bayanlar için idealdir ve çok tercih edilen bir modeldir. Ayrıca normal göğüs büyüklüğü olanlarda da güzel duracaktır.
                        
V yakalı atletler ve T-Shirtler hemen hemen herkeste güzel durur. Hatta her kadının gardırobunda bulunması gereken temel parçalardan biridir. Göğüs bölgenizi ön plana çıkararak oldukça şık bir görünüm yaratacaktır.
                          
Bol kesim atletler son yıllarda fazlasıyla moda olan bir çeşit.  Bu atlet göğüslerinizi olduğundan da büyük gösterecektir. Dolayısıyla bu tip bol çeşitler daha çok küçük göğüslüler için idealdir. Aynı zamanda vücudunuzun üst bölgesinde hoşlanmadığınız birtakım kusurları örtmek amacıyla da bol atletleri tercih edebilirsiniz.