Dil: TR
Para Birimi: TRY
  • TRY
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

Balayı için unutulmaz iç çamaşırları 

Tarih: 2014-06-12

Balayınızda iç çamaşırlarınız la sınırların dışına çıkmayı kim istemez. Balayında eşinizle beraber geçireceğiniz vakitleri unutulmaz yapmak istiyorsanız,"balayı kıyafetleri için ayırdığınız zamanın bir kısmını da iç çamaşırlarınızı seçmeye ayırmalısınız. İşte balayı için iç çamaşırı ile ilgili önerilerimiz.
Balayı için en romantik şehri seçtiniz. Tabi ki kalacağınız mekanda çok önemli. Büyüleyici bir şehir ve büyüleyici bir mekan. Peki bu güzel gecenin tamamlayıcısı olan iç çamaşırları nasıl olmalı ki unutulmaz olsun. Bu gece görünüm çok önemli. Görme ve dokunma hisleri sinir sistemini etkiler ve hayal gücünü tetikler.Cinselliği bu gece tam manasıyla yaşayamayan insanlar, bu mutsuzluklarını gelecek yıllar içinde de devam ettirmektedirler. çiftler arasında bir takım anlaşmazlık ve huzursuzluklara sebebiyet vermektedir.
Bir kadını seksi ve iyi seçilmiş fantazi bir iç çamaşırından daha güzel ne gösterebilir? Satenin çekiciliğini, dantelin zarafetini ve ortamın romantikliğini kullanmalısınız.
Balayınız için ülkemizin her köşesi bir cennettir. Akdeniz, Karadeniz, ege ve Marmara kıyıları mükemmel alternatif seçeneklerle dolu. Düşünün bir deniz kenarı oteldesiniz. Mavi bir deniz, kumsal palmiye ağaçlarının esintisi odanızda bir balayı gecesi. Bu geceyi renkler ve dokularla süsleyin.
İşte şimdi seçtiğiniz zarif bir jartiyer, erotik tül geceliğiniz ve diğer erotik iç çamaşırlarınız. Bu gece sizinle bütünleşmeli.