Dil: TR
Para Birimi: TRY
  • TRY
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

Baseni Olan Kadınlar Nasıl Giyinmeli

Tarih: 2014-06-17

Basenlerinizin göze batmasını istemiyorsanız yapacağınız il şey kendinizi sevmek ve vücudumuzla barışık olmaktan geçiyor. 
Basenlerimi eritmek için genelde uygulanan birkaç şey şunlardır.
Unutmayın ki basen bölgemizdeki yağlanma anatomik. Ne kadar diyet yaparsak yapalım, basenleri eritmek için spor şart.
iyi bir egzersiz, plates, yüzme ve yürüyüş... ilk başta yapılabilecek sporlar. Bazı aerobik çeşitleri de basenler eritmek için birebir iyidir.
Ne kadar zayıflasak da basenlerimiz gözümüze batıyor olabilir. Basenleri eritmek gerçekten zorlu bir süreç.
Ayrıca bol bol su içmek, şekeri ve tuzu azaltmak da çok önemli.
yakımına yardımcı olduğu kanıtlanmış bazı çay türlerini de içmek faydalı olacaktır.
Vücudunuzu saran iç giysiler, görünümünüzü de inceltir. Şişkinlikler kaybolur, fit gözükürsünüz. Korse sevmiyorsanız, karnı ve baseni toparlayan külotlardan alabilirsiniz. Elbiselerin altına rahatlıkla giyebileceğiniz bu iç çamaşırlarının korse elbise tarzında olanları hem yumuşacık hem de çok rahat olacaktır.
Giyim olarak kalem eteklerden uzak durun. Geniş kalçalara tayt giymekte pek hoş olmuyor. Tabi insanların gözüne kalçalarınızı sokmak istemiyorsanız. Dar kalem eteğinizin üzerine salaş bir kazak ve taytınızın üzerine kalçalarınızı kapatacak bir tişort giymelisiniz.
geniş basenli kişilere topuklu ayakkabı tercih ederlerse çok yakışır. Topuklu ayakkabılar popoyu yukarıda göstererek kalçaları topluyor. Yine basenlerinizi kamufle etmek için üste açık, alta koyu renkler giyebilirsiniz.
Yine bele oturan ve dize doğru bollaşan çan etekler, kloş etekler de geniş kalçalar için şahane bir alternatif olacaktır.
Unutmayın, hatlarınızı dengeleyen bir giyim ile mankenlere taş çıkartan harika bir görüntüye sahip olabilirsiniz.
Kendinizi birazcık tanıyorsanız bu konuyu fark etmişinizdir.