Dil: TR
Para Birimi: TRY
  • TRY
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

dikişsiz iç giyim

Tarih: 2014-06-24

Dikişsiz iç giyim, dış giyim ürünleri altında iz bırakmadığı için giydiğiniz pantolon etek veya farklı kıyafetleriniz üzerinden kesinlikle kendini belli etmeyen ve vücudunuza temasında çok rahat olduğu için çok tercih edilen bir ürün.
dikişsiz iç giyim ürünlerini özellikle beyaz renk kıyafetlerinizle birlikte rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Çeşitli iç giyim firmaları tarafından üretimi sağlanan dikişsiz iç giyim ürünlerini çok çeşitli kumaş özellikleri ve modeller ile farklı ve değişik bir çok ürün yelpazesi şeklinde üretmektedirler. Dikişsiz iç giyim ürünleri özellikle lazer kesimler ile birlikte yapılmaktadır. istediğiniz tarz iç giyim modellerini ve ürünlerini bulabilmeniz mümkündür.
dikişsiz iç giyim ürünlerindeki modellerde dantel tül gibi detaylara daha az rastlanılan bir iç giyim türüdür. Daha çok kıyafetlerinizi daha özgürce kullanabilmeniz açısından üretilmiş ve çeşitli markalar tarafından da satışı yapılan ürünlerdir
Dikişsiz iç giyim ürünlerini günlük yaşamda iş yaşamında çok rahat ederek kullanabilir ve hareket özgürlüğünüzü kısıtlamadan daha esnek davranabilirsiniz.
Dikişsiz iç giyim ürünlerinde en çok kullanılan külot ve sütyen çeşitleridir.
Dikişsiz lazer kesim külotlar kesinlikle kıyafetlerinizin üzerinden belli olmaz. Beyaz renkleri kullanmayı çok seviyor ancak iç çamaşırınızın  fark edileceği için beyaz renk kıyafetler kullanamıyorsanız o halde sizin imdadınıza kesinlikle yetişecek ürünler dikişsiz iç giyim ürünleridir.
Ayrıca koyu renk kıyafetleriniz ile birlikte de kullanabileceğiniz siyah renk lazer kesim külot ve sütyen takımları , sizin vücut hatlarınızı daha iyi göstermenize de neden olacağından tercih edebileceğiniz ve sürekli kullanacağınız bir iç giyim seçeneği. Dikişsiz külot seçimleri arasında kalçanın yarısını kapatan veya kalçanın altında biten çeşitleri de bulunmaktadır.
Dikişsiz iç giyim ürünleri genellikle 3 renk olarak üretiliyor. bu ürünler siyah beyaz ve ten renklerinde tasarlanmaktadır.
Dikişsiz iç giyim ürünleri içinde aynı zamanda dikişsiz sütyen modelleri de bulunmaktadır. Lazer kesim olan bu sütyen modelleri hem iplik ve dokuma özellikleri nedeni ile cildinize zarar vermez sizi sanki üzerinizde hiçbir şey yokmuş hissine kaptırır hem de sağlıklı bir görünüm oluşturmaktadır. Kıyafetlerinizin altından belli olmayacak olan bu ürünler özellikle bayanlar tarafından ten rengi olarak daha sıklıkla kullanılmaktadır.
Bu renk ile birlikte daha rahat hareket edebilirsiniz ve beyaz kıyafetleriniz veya açık renk kıyafetleriniz üzerinden hiçbir şekilde belli olmazlar ve sizin hareketlerinizi sınırlamadan daha özgür davranmanızı sağlarlar.
kom dikişsiz sütyen dikişsiz hamile külodu dikişsiz slip lazer kesim slip