Dil: TR
Para Birimi: TRY
  • TRY
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

Düğün alış verişi

Tarih: 2014-06-28

Her gelin  adayı, düğününü, çeyiz sandığını, kına gecesini,  ve balayı seyahatini organize ederken, en ince detayına kadar titizlikle ve tatlı bir heyecanla nerde ne giyeceği ile ilgili ihtiyaçlarını belirler. lifestil.com ekibi olarak gelin adayımızın ve heyecanını paylaşan yakınlarının en büyük yardımcısıdır. her zamanki gibi yanınızda olacağız.
 
lifestil.com düğün öncesi yapılan alışverişi daha da keyifli kılmak için, gelin adayları, mağazamızda beğendiği ürünleri deneyimli satış asistanlarımızın yardımları ile denemekte ve hayal ettiği ürünleri bulmakta, yakınları ise yazın kamelyamızda kışın salonumuzda  ikram ettiğimiz kahvenin tadını çıkarma imkanına sahipler. 
 
Farklı vücut ve göğüs formları için, çeşitli alternatifleri ile Gelinlik içine giyilen büstiyerler ise olmaz sa olmazlardan. büstiyerler deki farklı bedenler sayesinde büyük göğüslü gelin adaylarının da rahatlıkla kullanabilecekleri ürünler. Göğüsleri 2 kup büyük gösteren büstüyerler beyaz ve ekru danteller ile küçük göğüslü gelin adaylarının büyük ilgisini çekmekte.
 Bu özel dönem için hazırlanmış saten ve dantel gecelikler, pijama ve sabahlıklar ise, geniş renk ve beden yelpazesi ile gelin adaylarının beğenisine sunuldu. 
Damat adayları içinde çok alternatifli boxerlar, pijama ve eşofmanlar önemli bir kısım. 
Ev tekstilinde bornoz ve uyku setlerinde bol seçenekli alternatifler sizi bekliyor. 
 
Gelin adaylarının en mutlu ve en heyecanlı günleri için hazırlanan  bu ürün yelpazemiz ile artık her kadın ve genç kız vucut tipi ne olursa olsun lifestil.com da yaptığı iç çamaşırı alışverişinden mutlu dönecek .
düğün alı verişi gelin iç giyim gelin iç çamaşırı