Dil: TR
Para Birimi: TRY
  • TRY
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

Evden iç çamaşırı satmak

Tarih: 2014-07-05

Net work sistem bir yandan ürünleri satarken bir yandan da kendine zaman yaratmak isteyen insanlar arasında hızla yayılmaya başlamış bir iş türüdür. İç çamaşırı erkeklerin, kadınların ve çocukların sürekli tükettiği hazır pazarı olan ve hemen almak isteyeceği ürünlerdir. Yani pazar yaratmanız gerekmeyen oturmuş ürünlerdir. Tek ihtiyacınız olan ürünleri nereden alacağınızı ve kimlere nasıl pazarlayacağınızı öğrenmektir. İşin önemli kısmı bu.

Size çok kar marjı verdiğini söyleyen bir firmanın ürününü inceleyin. Maliyeti 10 tl olan ürün en az 30 tl ye satılıyor. Karın % 50 si kademeli olarak üyelere dağıtılıyor. % 50 de firma alsa işte fiyatlar şişti. Bu şişkinliği dikkatten kaçırmak için markasız ve ucuz ürünler seçiliyor. Bu kadar yüksek kar konulunca markalı ürünleri geçiyor fiyatı zaten.

Uyarımız markasız ve kalitesiz ürünleri en yakınlarınıza yüksek fiyattan satarak çevrenizdekilerin güvenini kaybedersiniz. Onlar size güvenerek ürün alıyor. Yani ürünü değil sizi tanıyor. Ürün memnun etmezse size olan güven sarsılır.

Neyi kaybetmek istersiniz. Paramı, itibarmı.  

evden iç çamaşırı satmak