Dil: TR
Para Birimi: TRY
  • TRY
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

Gelin iç çamaşırı nasıl seçilmeli

Tarih: 2014-06-12

Evlilik hazırlıklarında gelin adaylarının daha çok önem vermesi gereken en önemli detay iç giyim seçimidir.
Yıllarca hayalini kurduğunuz o muhteşem geceyi unutulmaz yapmak ve büyüsünü yaşamak için dikkat etmeniz gereken noktalar var. 
Kadınların iç dünyalarını yansıtan iç giyim; o geceyi seksi ve unutulmaz yapmak ve düğün gecesinin büyüsünü yaşamak için titizlikle seçilmesi gereken bir ayrıntıdır.
Hayallerinizi süsleyen gelinliğinize karar verdiniz. Peki ama rüya kıyafetinizin altında neler olmalı. Kusursuzluğunuzu tamamlayan rüyayı nasıl tamamlamalısınız.
En özel hatta en romantik gecenizi problemsiz yaşamak için telaşa kapılmadan gelinliğinize ve tarzınıza uygun iç çamaşırını seçmelisiniz. 
İç çamaşırınızı seçerken gelinliğinizin modeli çok önemlidir. iç çamaşırınızın modelinin gelinlikten belli olması hoş olmayacaktır. Ya da göğüslerinizi yeterince dik tutmayan balensiz bir model sizi çekici göstermeyecektir. Oysa gelinliğinizin modeline göre, destekli bir sütyen kullanarak hoş bir dekolte ile göz kamaştırabilirsiniz. Küçük göğüslü iseniz push-up destekli sütyenleri tercih etmelisiniz. Unutmayın, o gece iç çamaşırınızın yalnızca fonksiyonelliği değil aynı zamanda çekici ve baş döndürücü olması da önemli!
Gelinliğiniz straplez ise iç çamaşırınız farklı askılı ya da daha kapalı bir modelse iç çamaşırınız farklı olmalıdır.
İç çamaşırınız gelinliğinizin kendi güzelliğini yansıtması açısından son derece önemlidir. Çamaşırınızı gelinliğinizin modeline uygun olarak seçmelisiniz. Eğer göğüs ya da sırt dekolteli bir gelinlik tercih ederseniz çamaşırınız daha da önemli hale gelecektir. Göğüs dekolteniz derinse yapışma sütyenleri (silikondan) ya da straplez modelleri kullanabilirsiniz. Diğer bir alternatif ise gelinliğinizin içine sütyen dikimi olabilir ki genelde artık böyle tercih ediliyor.Gelinliğinizin göğüs kısmı vücudunuzu tamamen sarıyorsa, Dikişsiz sütyen gibi hatları belli olmayan sütyenleri tercih etmelisiniz.
İç çamaşırı gelinliği tamamlayan hatta vücuttaki kusurları örten çok önemli bir unsur.
İlk gecenizde gelinliği çıkardıktan sonra muhteşem bir iç çamaşırı ile kalmayı kim istemez ki?
İç çamaşırınızın renk seçiminde, gelinliğinizin rengini dikkate almalısınız. Kumaş cinsi olarak ise gelinliğinizin kumaşının altından sırıtmaması için dantelli ve süslü kumaşlar yerine; ipek ya da sateni kullanmanızı öneriyoruz. Dantelli külotlar özel gecelerin vazgeçilmezi ama jartiyer veya bacak süsü gibi ekstra parçalar düşünüyorsanız renk bütünlüğü olması açısından beyaz daha uygun olur. Zaten beyaz seksi bir iç çamaşırı takımı gelinliğin içine giyilebilecek en ideal, en seksi iç çamaşırı seçimidir.
Bazen iç çamaşırlarınızı seçmek hoş ve heyecanlı bir eğlenceye dönüşecektir.