Dil: TR
Para Birimi: TRY
  • TRY
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

göbek eritme için spor

Tarih: 2014-07-04

Göbeğinizden fışkıran o inatçı yağlara karşı pek çok egzersiz hareketi deniyorsunuz, yemelerden içmelerden kesiliyor diyetler yapıyor ama şu göbeğinizden bir türlü kurtulamıyorsunuz. 
Aşağıda anlattığımız hareketi İstikrarlı bir şekilde bu hareketi yapmanız gerekli. Bu hareket için bir pilates topu kullanmanız gerekiyor. bu hareket, bir tür şınav. Önce şınav pozisyonu alın. Yani yüz üstü yere paralel gelecek şekilde uzanın ve ellerinizi omuz hizasında açarak yere koyun. Bacaklarınızı pilates topunun üzerine yerleştirin. Hareketi yaparken belinizin kavislenmesine izin vermeyin. Ayaklarınızı, pelvisinizi ve omuzlarınızı bir hat üzerinde tutun.Oluşturduğunuz pozisyonda kalabildiğiniz kadar uzun, pozisyonunuzu bozmaya başlayıncaya kadar bekleyin.
alternatif bir hareket olarak pilates topunun üzerine sırtınızı yerleştirerek, ayaklarınız doksan derecelik açıyla yere basarken mekik çekebilirsiniz. Kullandığınız pilates topunun gövdenizin genişliğine uygun olmasına dikkat edin.
Karın yağlarından kurtulup sımsıkı bir görünümde olmak isterseniz haydi, harekete başlıyın. Giymeyi hayal edipte giyemediğiniz o erotik iç giyim ürünlerini artık rahatlıkla giyebilirsiniz.