Dil: TR
Para Birimi: TRY
  • TRY
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

Göğüsleri olduğundan daha büyük gösterebilmek 

Tarih: 2014-06-26

Göğüsleriniz  tam ölçüsünde bir askısız balenli  sütyen kullanın. Bu sütyenin göğüslerin tam ölçüsünde olması gerekir ki göğüsleri yukarıya çeksin. Sütyenin balenli olması göğüsleri alttan destekleyecektir. Sütyenin askısız olması, askılı bir bluz giyilmiş olsa bile sütyenin gözükmesini engelleyecektir. Bu balenli sütyen ile göğüslerdeki büyüme biraz belli olmaya ve göğüslerin üst tarafında hafif bir şekil değişikliği oluşmaya başlıyacaktır. 
Göğüsler yukarıya doğru kaldırıldırılınca göğüslerin üst çizgileri belirginleşmiş oldu.
şimdi göğüsleri birbirlerine doğru yaklaştırıp aralarındaki çizgiyi daha belirgin hale getirmek gerekir. Bunun için göğüsleri ortaya doğru çekecek ikinci bir sütyen kullanmalısınız. Bu ikinci sütyenin iç malzemesi yumuşak ve yapışkan bir yapıya sahip olmalı. Bu sayede göğüsleri ortaya doğru çekebiliyoruz. İkinci sütyeni takarken soldaki göğsünüzü sağa doğru, sağdaki göğsünüzü ise sola doğru çekerek sütyene yerleştirmeniz gerekir. İlk sütyenle yukarı kaldırdığımız göğüsleri, ikinci sütyenle ortaya çekerek çok daha şekilli ve dolgun göğüs görüntüsü elde edebilirsiniz.
Bugün pratikte bu işlevleri yapacak birçok firmanın ürünü var. Rahatlıkla bu sütyenleri kullanabilirsiniz. lifestil.com ekibi bu konuda en yakın danışmanınızdır.
gogusleri_oldugundan_buyuk_gostermek gogusleri_oldugundan_buyuk_gostermek gogusleri_oldugundan_buyuk_gostermek gogusleri_oldugundan_buyuk_gostermek gogusleri_oldugundan_buyuk_gostermek gogusleri_oldugundan_buyuk_gostermek