Dil: TR
Para Birimi: TRY
  • TRY
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

Güzel ve Seksi Bacaklara Sahip Olmanın Yolları

Tarih: 2014-07-02

Yaz aylarının gelmesi ile mini etekler, kısacık şortlar giyilmeye başlanır. Bacaklarınızı tüm hatlarıyla gösterebilecekmisiniz. Güzel bacaklar her zaman seksi görünür. Bu seksi görünümü bacaklarda yaratmanın yolu ise bakımlı bacaklara sahip olmanızdır. Her yaz sezonu baktığımızda süper mini etekler, eteklerden de kısa şortlar, incecik pamuklu mini elbiseler çok moda oluyor. Kusursuz, ipeksi, bronz ve daha uzun görünen bacaklara sahip olmanız mümkün. 
Bacaklarınız kuruysa ve pul pul dökülüyorsa içeriğinde aromatik yağlar bulunan peeling'lerden kullanabilirsiniz. Vücudunuzun tamamına uygulayabileceğiniz ürünler cildinizin ölü hücrelerden arınarak canlılık kazanmasına yardımcı olacaktır. 
Bacaklarınıza muhteşem bir parlaklık kazandırmak için dizlerinizde ve ayak bileklerinize ince dokulu liflerle dairesel hareketlerle masaj yapın. Cildinizin sert yapısını hemen yumuşatarak, yenilenmesini sağlayacaktır.
Bacaklarınızda küçük kırmızı noktalar varsa, bunlardan kurtulmanın yolu Lac Hydrin kremleridir. içeriğindeki laktik asitle kırmızı pütürlü lekelerin kısa sürede ten rengine dönüşmesini sağlar. Farklı miktarlarda laktik asit içeren kremler bulunduğundan kısa sürede sonuç alabilmek için bir dermotologa başvurarak, cildinize uygun olan kremi almanız doğru olur.
Bacaklarınız yürürken sallanıyorsa asla güzel görünmez. Bunun için sıkılaştırıcı bacak kremlerinden kullanmalısınız. içeriğinde bulanan yağlarla bacaklarınızda ekstra sıkılık ve form kazandırırlar.
Bacaklarınızda ki tüylerden kurtulun. sabırlı bir yapıya sahipseniz ve acıya dayanabiliyorsanız en güzel çözüm ise bacaklarınıza ağda yapabilirsiniz. Jilet sadece cilt yüzeyindeki tüylerden kurtulmanızı sağlar. Ağda ise kökünden kopardığından tüyler daha uzun sürede uzar. birkaç hafta boyunca tüylerine veda etmek isteyenler için ideal. Canınızın az acımasını ve tüylerin tamamından kurtulmayı istiyorsanız, küçük bölgelere bacaklarınızı gerdirerek uygulama yapın.
Bacaklarınız da ki selülitler için yaratılmış bir mucize yok. dermatologlar içinde kafein bulunan ürünlerin işe yaradığı konusunda hem fikir. Çünkü kafein dolaşımı hızlandırarak pürüzlü görünümü geçici olarak da olsa gideriyor veya azaltıyor.
Elinize bir fırça alın ve bileklerinizden başlayarak yukarı doğru fırçalayın. Kuru fırçayla yapacağınız düzenli uygulamayla selülitlerinizden  tamamen kurtulabilirsiniz. Bu arada varislerin üzerini fırçalamamak lazım.
Ayak parmaklarınızı güzelleştirin.  Ayak tırnaklarınızı düz kesin.törpülerken kenarları yuvarlamamaya özen gösterin ki batık oluşmasın. Tırnakları boyamak önemli elbette. Ama ojeden önce mutlaka cila sürün ki tırnaklarınız sararmasın. 
Bacaklarınızın rengi solgun ve donuk görünüyorsa canlılık katmak için bronzlaştırıcı losyonlardan kullanın. Bu ürünlerin içeriğinde bulunan amino-asitler cildin doğal olarak kahverengi pigmentler üretmesine sebep olur ve cilt gün geçtikçe daha bronz bir renge kavuşur. cildiniz 5-6 gün içinde daha canlı ve bronz renkli görünebilir. Cildinizin ışıltı yaymasını devam ettirmek için gün aşırı losyonlardan kullanmanız yeterli.
Kalça ve baldırlarınızın ön ve arkalarına ışıltılı bir pudra uygulayın. Eğer ürünü bacağınızın her yerine uygularsanız bu bacaklarınızı olduklarından daha kalın gösterecektir.
Giydiğiniz şort veya mini etek boyunun bacaklarınızın kalınlaşmaya başladığı yere kadar olmalarına dikkat edin. Doğru yerleri göstermek son derece önemli.
Topuklu ayakkabılar giyin , bacaklarınızı olduğundan daha uzun gösterecektir.