Dil: TR
Para Birimi: TRY
  • TRY
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

İç çamaşırının rengi ve biz

Tarih: 2014-06-16

Yüzyıllardır yapılan araştırmalar, kadınların seçtikleri iç çamaşırı rengi ile kişilik yapıları arasında doğrudan bağlantı olduğunu ortaya koymaktadır.
 
Yapılan bir çok araştırma, kadınların iç çamaşırı alırken artık siyah ve beyaz gibi renkleri daha az tercih ettiğini göster. ten rengi iç çamaşırı satışlarının son yıllarda artış göstermesinin de bunun bir sonucu olduğu belirtiliyor. 
 
kadınların yüzde 72’sinin ten rengi iç çamaşırlarını tercih ediyor olması bu da kadınların artık saklayacakları bir şey olmadığı anlamına geliyor. 
 
Araştırmaya göre kırmızı iç çamaşırı, turuncu ve sarı gibi sıcak renkler, tutkulu, enerjik, arzularının peşinden koşan, heyecanlı ve canlı bir kişiliğe işaret ediyor. Bu rengi tercih eden kadınlar maceraya da daha fazla eğilim gösteriyor. 
 
Siyah iç çamaşırı tercihi, güçlü, bireyci ve kendine güvenen kişiliğe işaret ederken, beyaz iç çamaşırları öğrenmeye istekli bir kişiliğin dışavurumu olarak değerlendiriliyor. 
 
Pembe iş çamaşırının romantik, nazik ve şefkat ihtiyacı duyan bir kişiliğin göstergesi olduğunu söylüyor. 
 
Ten rengi iç çamaşırları ise doğal, rahat ve dışa açık bir kişiliğin göstergesi. Yani bu kadınlar “saklayacak bir şeyim yok” mesajı veriyor.