Dil: TR
Para Birimi: TRY
  • TRY
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

İç giyim alırken bilmeniz gerekenler

Tarih: 2014-06-01

1.   İç çamaşırınız sizi önce sizi etkilemeli, sizi iyi hissettirmelidir. Doğru iç çamaşırı sizi göreni kendinize hayran bırakıp, sizi de şaşırtacaktır. İç çamaşırı mecburiyetten giydiğiniz bir iç giyim olmanın ötesinde sizi farklı hissettirecektir.  

2.   Markasız ürünler, ürün rahatlığı ve kalitesi test edilmeden satışa sunulur. Bunun sıkıntısını gün boyu rahatsız olarak çekersiniz. Hatalı iç çamaşırları ile vücudunuzun yanlış şekillenmesi de söz konusu. Doğru bir sütyen göğüslerinizi, doğru bir korse karın ve bacaklarınızın sarkmasını koruyacaktır.

3.   Ürünler fotoğrafta gördüğünüz mankenlerdeki gibi sizin üzerinizde durmayabilir. Vücudunuza uygun modeller tercih edin. lifestil.com müşteri hizmetlerini ararsanız uzmanlarımız size yeterli bilgiyi verecektir.

4.    İç çamaşırını doğru seçerseniz vücudunuzu istediğiniz gibi ön plana çıkarabilirsiniz. Yanlış seçim fazla kilolarınızı görünür hale getirecek, sizi çekicilikten uzaklaştıracaktır. Size uygun bir gecelik tüm gecenizi, pamuklu bir pijama uykularınızı etkileyecektir. Özellikle ince ve transparan kıyafelerin giyildiği yaz aylarında iç giyim görüneceği için çok daha önemli.

5.   lifestil.com ekibi müşterisine bu konuda detaylı bilgi vererek müşterinin yanılmasını önlemektedir. İç giyim sektörünün en mükemmel firmalarının ürünleri ile size en uygun çözümleri sunuyoruz.

bayan iç giyim tanga alış veriş pijama alı verişi

ilginizi çekebilir : http://lifestil.com/konya-life-stil-ic-giyim-de-urun-yelpazesi-her-gecen-gun-buyuyor.html