Dil: TR
Para Birimi: TRY
  • TRY
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

iç giyim ve iç çamaşırı markalaşma ve dünya pazarı

Tarih: 2014-06-26

İç giyim sektörü temel ihtiyaçların ötesine geçmiş  tekdüzelikten sıyrılmış ve her yaştan insan tarafından daha çok tercih edilen fantazi iç çamaşırı, erotik iç giyim üretmeye başlamıştır.
Bayan iç çamaşırlarında bu talep çok artmış bu yönde çoğu modelleri artık daha çok fanteziye kayarak bu konuda daha çok seçenekler sunmaya başlamıştır. Bayan iç çamaşırı modellerinde moda unsuru ileri bir safhaya ulaşmış, dış giyimin birbütünü yaşamın bir parçası olmuştur.
İç giyim sektöründe üretim yapan firmaların çokluğu  ister istemez rekabeti yani kaliteyi de beraberinde getirmiştir. Setörün büyümesi ve markalı iç giyimin kendini  geliştirmeye başlamasıyla iç çamaşırı fiyatları da bundan etkilenmiştir.
özellikle iç çamaşırı ve gecelikler, fantazi bayan iç çamaşırları, sexy iç çamaşırları, fantezi iç giyim gibi bir çok kategoriler oluşmuş iç giyim de marka olgusunu zirveye oturmuştur.
İç çamaşırları üretici firmaları artık sadece ülkemiz kullanıcılarına değil aynı zamanda dış pazarlara da hitap edecek şekilde üretimlerini  artırarak dış ülkelerde de söz sahibi olmaya başlamışlardır. Dış ülkelere açılma ise markanın önemini bir kez daha gündeme getirmiştir.
Genç tasarımcıların sektöre girmesi ile artan rekabet fantezi iç giyim üretcilerini yaz ve kış sezonu olarak yılda iki kez yeni model ve stil  de üretim yapmaya yöneltmiştir.
Tercih edilen iç giyim ürünlerinde görsellik ön planda olmakla beraber  modellerin özellikleri arasında kullanışlı ve dayanıklı olmasına da dikkat ediliyor.
yeni moda sütyen