Dil: TR
Para Birimi: TRY
  • TRY
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

İç giyim de şıklığın önemi

Tarih: 2014-06-19

Kadınların iç giyim tercihlerinde gösterdikleri titizliklerinin başında önce kendilerini seksi ve hoş göstermek, sonra da karşı cinslerini veya eşlerini etkilemektir. Rahatlık ve sağlık için giyinmek daha sonra gelmektedir.

Peki erkeklerin iç giyim hakkındaki düşünceleri de önemli. İç çamaşırı, kadınlar için olduğu kadar erkekler için de büyük anlam taşıyor. Bu nedenle kadınlar kendilerine yakışan iç çamaşırlarını bulmak için saatlerini harcayıp mağazalar gezmekte, iç giyim moda katalogları incelemekte web sitelerine üye olmaktadırlar.

Erkeklerin bir kısmı temizliğe önem vermekte ise de kadının şıklığı çok önem arz etmekte. İç giyim normal bir kıyafetin ötesinde gizliğin verdiği heyecan erkekleri etkilerken kadınlar bundan mutlu oluyor ve çok hoşlanıyor. İç çamaşırları, hem kadınların,hem de erkeklerin ilgisini çeken bir konu olmuştur her zaman.

Her kadın iç giyimine özen göstermez. Onun için görünen kısım önemlidir. İçimizdeki şıklık önemsizdir. Oysa iç giyim yalnızca eşine şık görünmek için değil dışarıdaki şıklığında bir parçasıdır.oysa iç giyim kadınların gizli desteği olmuştur.Yalnızca kendisi için şık olanlar ya da sürpriz sevenler için de konu önemini korur.

Yanlış bir sütyen hem sağlığınızı hem de kıyafetinizin duruşunu bozacaktır. Dikişli bir külot taytınızdan ben buradayım diye sırıtacaktır. Buda şıklığınızdan puan kaybetmeniz demektir. Her kadın bedenini ve iç giyim ürünlerini iyi bilmesi gerekir.

kadın iç giyimi konusunda o kadar çok püf noktalar var ki işin sırrı çözülmüş nerdeyse. İç giyimle bir çok görünen kusuru örtmek mümkün.

Küçük göğüsler uygun bir sütyenle daha iri gösteri lebiliyorsa,iri göğüslerinde özel tasarlanmış sütyenlerle daha küçük görünmesi mümkün.

Yine korse ler. Karın, bel, bacaklar, popo gibi birçok bölgeyi toparlayan güzelleştiren en büyük yardımcı.

Dikişsiz laze kesim tanga ve külotlar. Pantolon ve taytların içine rahatça giyilebilirler. pantolonda hiçbir şekilde külot izi göze çarpmaz Diştan belli olmaz.

Bütün bunlarla beraber iç giyim ürünlerinin sağlığımız içindeki payı çok büyük.

bayan iç giyim gelin iç giyim bayan iç giyim saten-toparlayici-sutyen