Dil: TR
Para Birimi: TRY
  • TRY
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

İlk gece iç çamaşırları

Tarih: 2014-06-07

Düğün gecesinin çok büyüleyici geçmesi her gelin adayının hayalidir. Bu gece için gelinlik seçimi nasıl önemli ise iç çamaşırı seçimi daha da önemlidir. Gerdek geceninin hayatımızın en büyülü gecesi olmasını isteriz. Bu nedenle geceye renk katacak iç çamaşırları seçmekte çok önemli.

İç çamaşırına karar vermeden önce gelinliğin modelini belirlemiş olmalısınız. Seçilen gelinlik modeline uygun iç çamaşırlarınız seçilmiş olmalı. Gelinliğin provaları bu iç çamaşırları ile yapılmalıdır. Aksi halde düğün günü gelinliğiniz istemediğiniz şekilde farklı durabilir.

Hayatınızın en özel gününü unutulmaz yapmak için iç çamaşırı seçimine özen göstermelisiniz. Düz basit beyaz bir sütyen ve külot takımı ortamın ve sizin bütün büyünüzü bir anda bozabilir.

Gelinlik içine genelde sütyen, külot ve jartiyerden oluşan klasik üçlü bir takım tercih ederiz. Düğün ve gelinlik için tasarlanmış çok şık ve zarif jartiyer takımları sizi gelinliğinizle birlikte bütünleştirecektir. Ayrıca düğün için aldığınız iç çamaşırlarını düğünden sonra da kullanabilirsiniz.

Jartiyeri pek çok kadın evlilikte tanır. Bir kadın jartiyeri normal yaşamı içinde kullanmalıdır. Evlilik günü kendinize daha çok daha iyi hissedeceksiniz.

Özellikle balayında iç giyiminiz sizin için  hem çok gözalıcı olmalı hem çok gösterişli olmamalıdır. İlk geceniz yıllar geçse de hatırlanacak kadar özel geçmesi için en önemli ayrıntılarından bir tanesidir, balayınız  için iç giyim seçimi yapmak. 

 

Balayı ve gelinlik için aldığınız iç giyimlerinizi mutlaka daha önceden giyin, teninizin kokusu az da olsa çamaşırınıza sinmelidir, ayrıca o gece kullanacağoınız parfümden de az miktar da sıkabilirsiniz.

Bedeninize tam uyan modelleri tercih edin. bol iç giyim ürünlerinden de uzak durun.  Bol iç giyim ürünleri vücudunuzu saklayacak ve albenisini azaltacaktır.Bedeninizi sıkacak modellerden de kaçının. Aksi halde nefes almanız güçleşecek, vücudunuzun görüntüsü bozulacak ve daha kötüsü zamanı gelip de çıkarılmaları gerektiğinde zorluk çıkaracaklardır

jartiyar jartiyer