Dil: TR
Para Birimi: TRY
  • TRY
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

Karnınızı saklamanızı sağlayacak ipuçları

Tarih: 2014-06-17

Her şeyden önce giydiğiniz kıyafetin kumaşı, vücudunuzu sarmalayış şekli ve üzerinizdeki duruşu çok önemli. Her bölgedeki fazlalığı kapatmak için koyu renkli kıyafetler klasik ama çok sık başvurulan bir yol. Siyah renk giysilerin zayıf gösterici etkisini bilmeyen yoktur. Bu nedenle siyahı tercih ederek fazlalıklarınızı gizleyebilirsiniz.
Yüksek bel pantalonlar, karın bölgenizi toparlayacaklardır.Düşük bel pantalonlar belinizdeki fazlalıkların dışarı taşmasına neden olabilirler.Yüksek belden şaşmayın.
Toparlayıcı korseler, seksi iç çamaşırı kategorisine girmeseler de vücudumuzu şekillendirmelerindeki yararları bilinen bir gerçek. Karın ve kalça bölgesinde yoğunlukta kullanılan korselerin çok değişik işlevleri ve modelleri mevcut. toparlayıcı modelleri ile çok daha sıkı ve ince görünmek mümkün.
Üzerinize oturan kıyafetler vücudunuzu toparlayarak sizin daha güzel görünmenizi sağlarlar. Saklamak istediğiniz bölgede bollaşan kıyafetler sizi daha iri gösterebilir. bol bir giysi altında karnınızı gizlemek büyük bir hatadır. Bol kıyafetler sizi olduğunuzdan daha iri ve kilolu gösterir.
Göbeğinizi gizlemek için üzerinize oturan bir modeli tercih edin. 
Belinize taktığınız kemer gibi aksesuarlar bel bölgesinde gereksiz bir şekilde fazlalıkları ortaya çıkarırlar ve dikkati karın bölgenize çekerler.
Vaktiniz varsa, bütçeniz uygunsa kusurları kapatmada özel dikim kıyafetler iyi bir çözüm, üzerinize oturan güzel bir blazer ceket de karın bölgenizi gizleyecektir. Büyük bedenlerden kaçının ve vücudunuza oturan modelleri tercih edin.
Moda dünyasının vücudu sarmalayan kıyafetlerle bu tür sorunlara çareler aramışlar ve  mucize buluş diyebileceğimiz ürünler çıkarmışlardır.