Dil: TR
Para Birimi: TRY
  • TRY
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

Kombinezon

Tarih: 2014-07-15

Kombinezon bayanlar tarafından elbiselerin altına giyilen aynı zamanda astar görevi gören ve ayrıca birçok özelliği ve çeşitli ve modelleri olan bir iç giysidir.
Bir elbise giyildiğinde altına giyilmesi hep üstteki elbisenin duruşunun daha iyi göstermesini sağlamaktadır. Bu nedenle işlevsel görevi mükemmeldir.
kombinezonlar eskiden çok fazla kullanılırdı. Kombinezonlar günümüzde çok fazla kullanılmasa da yinede kullanan kişiler bulunmaktadır. Özellikle tesettür giyen bayanlar tarafından kullanılmaktadır. İç çamaşırı sektörleri her yıl kataloglarında kombinezon seçeneklerini de iç çamaşırları seçenekleri arasında sunmaktadır. Kombinezonlar içine giyilecek giysilerin modeline göre modelleri vardır.
 
Kombinezon modelleri değişime uğrayarak bir gecelik türüne dönüşmüştür. Bu tür kombinezon modellerin de renkler ve modeller de sınırlama bulunmamaktadır.
Göğüs kısmı balenli veya balensiz olanları da mevcuttur. Genellikle kısa askılı şekilde olanları çoktur. Bu tür kombinezon modellerinin üretiminde genellikle saten ve ipek kumaş ile birlikte dantel de kullanılmıştır. Kombinezonlar estetik görünümleri açısından da dikkat çekici iç çamaşırıdır. Aslında elbise altına giyilen aynı zamanda görsel güzelliği olan ve estetik de bir havası olan bir astar gecelik türüdür. Kombinezonlar gecelik olarak kullanılabilir. 
Kombinezonlar bol çeşit seçenekleri ile bayanlara hitap etmekle birlikte, hoş görünümleri olduğundan dolayı bayanların dikkatini çeken ve sürekli kullandıkları iç giysilerdir.