Dil: TR
Para Birimi: TRY
  • TRY
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

Küçük göğüsleri büyük göstermek için

Tarih: 2014-06-05

Göğüsleriniz küçükse ve bu durum sizi rahatsız ediyorsa hemen estetik yaptırmak için bıçak altına yatmadan iç giyim ürünlerimizden bazıları bu durum için en güzel çözüm olacaktır.
 
Push-up ( dolgulu ) sütyenler  göğüsleri dik ve dolgun göstereceği için sizin için ideal. Hele kıyafetinizin içinde size mükemmel bir görünüm sağlıyacaktır.sütyen
Balkon sütyenler ise en küçük göğüsleri bile 1-2 kup daha büyük göstereceği için ideal bir seçim olabilir. Bu sütyenler bisiklet yaka giysiler ile çok çekici dururlar.sütyen balkon sütyen
Büstiyerleri unutmamak gerekli.Destekli göğüs kısımları ile göğüslerin daha büyük görünmesini sağlar. Ayrıca omuzları açık bıraktığı için bütün dikkatin omuzlara çekilmesini sağlar. Özellikle gece kıyafetleri ile sizi harika gösterir. Ayrıca büstiyeri takım elbise ve gömlekle de deneyin çok beğeneceğiniz bir sonuç göreceksiniz.
büstiyer
V yakalı kıyafetler giymeyin. V yakalı kıyafetler göğüsleriniz olduğundan daha küçük gösterecektir. Göğüslerinizin üst kısmını ve boynunuzu ortaya çıkaracak emprime kumaştan ince askılı kıyafetler tercihiniz olursa istediğinizi elde edersiniz.