Dil: TR
Para Birimi: TRY
  • TRY
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

Renkler kişiliğinizi ele veriyor

Tarih: 2014-06-18

BEYAZ iç giyim saflığı, temizliği ve masumiyeti simgeler. Beyaz, renkli giysiler ışığı yansıtır ve sizi serin tutar. Dolayısıyla yaz aylarının vazgeçilmez kıyafet rengidir.
Bayaz giyenler  tutkulu ve hırslı olurlar. Bu yüzden de çabuk kıskanırlar, her şeye kolay tepki veremezler. Asil bir ruhu vardır, takdir etmeyi de bilir. Bazen kendini diğer insanlardan farklı ve üstün görür. 
KIRMIZI iç giyim sıcak, ateş, kan, aşk, samimiyet, güç, heyecan ve agresiflik gibi kavramları simgeler. Kan basıncını ve solunumu hızlandırır. Çabuk karar almaya ve beklentileri artırmaya teşvik eder. Kırmızı renkteki iç çamaşırlar karşıdakinin dikkatini hemen çeker.  Kırmızı rengi tercih edenlerin kişilik analizlerinde, güç ve iktidara düşkün olduklarını görürüz. 
Bu gruptakiler şirin ve sevgi doludur. Her zaman aşık olmasını sever. Genellikle neşeli ve hareketlidir, ama arada mutsuz olduğu anlar da yok değildir. İnsanlarla iyi ilişkiler kurar, çekingenlik yapmaz. 
SİYAH iç giyim  sadakat, sebat, dayanıklılık, ihtiyat, bilgelik ve güvenilirlik ile ilişkilendirilir.  ayrıca yönetim ve güç  anlamına da gelir.
Sağlam yaratılışlı, cesur, güçlü, bağımsız ve girişkendir. Acıma duygusu pek yoktur. Bir karar almadan evvel, uzunca bir süre düşünür, ayaklarını yere sağlam basar. Aşkı da farklı yaşamayı sever.
MAVİ iç giyim   kararlılığı ve bağlılığı ifade eder.  bu kişilerin toleranslı, hoşgörülü, anlaşma yanlısı olduklarını ve huzuru aradıklarını görürüz. Çevreleri ve kendileri ile barışıktırlar. Azla yetinir, sabırlı, metanetli ve fedakârdırlar.
aşık olmayı sever. Kalbinin sesini dinlemek yerine mantığını kullanmayı tercih eder.
MOR iç giyim asaletin rengidir. Lüks hayat, zenginlik ve zarafeti simgeler. Aynı zamanda romantizmin, duygusallığın ve tutkunun rengidir. mor rengi, gösterişli havasından dolayı dekorasyonda kullanmayı seven insanlar da vardır. 
Gizemli, çekici, anlayışlı, insanları etkilemeyi seven asla bencil olmayan bir yapısı vardır. Arkadaşları arasında oldukça popülerdir. psikolojik durumları çok çabuk değişir. Bu nedenle gününün nasıl geçeceği belli olmaz.
PEMBE iç giyim romantik ve narin bir renktir. Sakinleştirir, kalbi yumuşatır.  Pembe enerjiyi çeken sakinleştirici bir rol oynar. Bu nedenle pembe renkli bir odada, insan sinirlenmek istese sinirlenemez.
Çok duygusaldır. Masallardaki gibi bir aşk ister. Her zaman yapabileceğinin en iyisini yapmaya çalışır. insanlara yardım etmeyi sever onları korumaya çalışır.
YEŞİL iç giyim yaşamı, gençliği, yenilenmeyi, ümitleri ve dinçliği simgeler. Yeşil, gözler için en rahat renktir ve görme gücünü artırır. Sakinleştiricidir ve sinir sistemi üzerinde doğal bir etki yapar. yeşil sevenlerin kendilerine değer verme duygularının çok fazla olduğu görülür.
Zarif, lüksü seven, kendine güvenen, sağlığına düşkün kararlı, sabırsız ve başkalarını yönlendiren bir tiptir. Hayatının tek ve gerçek aşkını bekler. Her ortama ayak uydurur, kolaylıkla yeni insanlarla tanışır. 
KAHVERENGİ iç giyim sağlam ve güvenilir bir his verir. Durağanlık, güçlülük, olgunluk ve güvenilirlik mesajları iletir.
Hareketli ve sportiftir. Başkalarını kendine yaklaştırmaz, kimseyle kolay kolay yakınlık kurmaz, kuramaz. Ancak buna rağmen çabuk aşık olur ama ideal olanı bulana kadar da arayışını sürdürür.
SARI iç giyim sarı, az miktarlarda kullandığında parlaklık ve sıcaklık hissi verir. Soluk sarı söz konusu olduğunda çürümeyi, hastalığı, kıskançlığı ve hilekarlığı simgeler. Sarı rengi tercih edenlerin kişilik analizinde; özgür ve bağımsız olmayı sevdikleri görülür. Değişkenlikten hoşlanırlar.Hayat doludurlar.
Abartısız, müşfik, cömert ve tatlı bir tiptir. İnsanlara güvenir, ilişkilerde önder olma ruhuna sahiptir. Asla altta olmayı sevmez. Başkaları için karar vermeye bayılır. Romantik bir aşk arar.