Dil: TR
Para Birimi: TRY
  • TRY
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

Rüyada iç çamaşırı görmek

Tarih: 2014-07-05

Rüyada iç çamaşırı görmek
Rüyasında iç çamaşır gören kişi kendisi için çok önemli olan kişilerle bir araya gelecek ve keyifli zaman geçirecek demektir.Rüya sahibinin öncelikleri ve özel hisleridir.
Rüyasında iç çamaşır gören kişi içinde fırtınalar kopan ama kimseye belli etmeyen kişi olarak tabir edilir. Bu kişi çoğu kez yüreği yangın yerine dönmüş olsa da bunu kimselerle paylaşmaz, içine atar ve susar. Her türlü duygusunu içinde yaşar. Bazı rüya tabirlerine göre iç çamaşırı pahada çok değerli olan şeylere işaret eder. Ziynet eşyalarına, pahalı kıyafetlere ve pahalı cihazlara işaret olarak kabul edilir.
Rüyada İç Çamaşırı Giymek Giydiğini Görmek 
Rüya tabiri yapan alimler arasında farklı görüşler vardır. 
Bu rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ulaştığı onura, uğraşarak kavuştuğu rahata, çektiği zorlukların sonunda kazandığı onura, zorlukların ardından ulaştığı daha çok kazanca yorulur.
Başka görüşlere göre, ticari kayba, sevimsiz duruma gelmeye yorulur.
Bir başka görüşe göre de, sorunlardan uzak bir hayat sürdüreceğine, sevinmeye, kazanca,  gelecek fazlalığa, ticari getirisi yüksek yatırım gerçekleştireceğine, dostlarla gülmeye, malın temiz olmasına, karlı yatırımlar gerçekleştireceğine, beklentilerin gerçekleşeceğine, eli açık bir adama, büyük güce işaret eder. 
Rüyada İç Çamaşırı Değiştirmek
Rüyasında iç çamaşırı değiştirdiğini gören kişinin hayatında mutluluk verecek bir birliktelik yaşanacağına ve bu birliktelik sayesinde kişi için bir ömür sürecek olan huzurun ilk adımlarının atılacağına tabir edilir.
Rüyada İç Çamaşırı Satmak
Rüya sahibinin hayatındaki kesin ve radikal değişim ile ifade edilir. Rüya sahibi hayatı ile ilgili hayati konuları gözden geçirecek ve bu konuları kafasında netleştirecek demektir.
Rüyada Sütyen Görmek
Rüyasında sütyen gören kişi çok heyecan duyacağı bir maceraya kapılıp gidecek demektir.İnsanın sahip olduğu doğal dürtülere işaret eder.
Rüyada kirli iç çamaşırı görmek
Rüyanızda kirli iç çamaşırı görmüşseniz, değer verdiğiniz bir insanı ihmal ettiğinize eğer gerekli özen ve ilgiyi göstermezseniz o kişiyi kaybedeceğinize delalet eder. 
Rüyada Çamaşır yıkamak 
Günahlardan tövbe etmeye, iman güzelliğine, insanları rahatsız eden durumları ortadan kaldırmaya, şeref ve itibara delalet eder.
Rüyada yıkanan çamaşırı sermek veya kurutmak
insana sıkıntı veren şeylerden kurtulmaya delalet eder.
Rüyada insanların gözü önüne iç çamaşırları sermek 
ayıplı bir iş yapmaya ve aile sırlarını açığa vurmaya delalet eder.
Rüyada çamaşır yıkadığınızı görmek
büyük bir üzüntü içinde olduğunuza ve bundan kurtulmaya çalıştığınıza işarettir. Renkli çamaşırlar büyük kederlere ve sıkıntılara, beyaz çamaşırlar ise hafif kırgınlık ve üzüntüye delalet eder. 
Çamaşır astığınızı görmek
Başınızda dolasan bir beladan kurtulduğunuza ve selamete eristiğinize delalet eder. Günahlardan tövbe etmeye, iman güzelliğine, insanları rahatsız eden durumları ortadan kaldırmaya, şeref ve itibara delalettir. 
Yıkanan çamaşırı sermek veya kurutmak
insana sıkıntı veren şeylerden kurtulmaya, İnsanların gözü önüne iç çamaşırları sermek ayıplı bir iş yapmaya ve aile sırlarını açığa vurmaya delalet eder.
Rüyada Külot Görmek
Kadınla tabir edilir. Bu kadın kendini ailesindeki erkeklere adamış olan kadın olarak ifade edilir. Rüyasında külotsuz olduğunu gören kişi ailesinden çok sevdiği birinin acısını yaşayabilir ya da böylesine kötü bir şey duyabilir.
Rüyada Külot Satın Almak
İçten gelen duyguları işaret ederken aynı zamanda rüya sahibinin sakladığı bazı gerçekler olduğuna delalet eder.