Dil: TR
Para Birimi: TRY
  • TRY
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

Tanga

Tarih: 2014-06-11

Tanga  önden bir bikini altı gibi görünümlü olup  ürünün popo kısmındaki yoğunluğu minimumdur. Tanga nın bel kısmı lastikli şerit ve ondan aşağı dikey inen ve popunun arasından geçerek ön kısım ile birleşen bir ipten ibarettir. . Tanga cinsel bölgeyi ince bir şekilde kapatır. dantel işlemeleri ve desenleri çok kullanıldığından göze zarif görünür.
 
Özellikle yazın giyilen ince kumaşlı kıyafetler, iç çamaşırı dikişlerini olduğu gibi meydana çıkarır. Bir de açık renk kumaşlı kıyafetler vardır ki çamaşırlarınızı olduğu gibi belli ederek sizi zor durumda bırakabilir. Burada dikkat edilmesi gereken dar kıyafetlerde dikişsiz slip veya tanga tercih edilmelidir. Ayrıca beyaz bir kıyafet seçtiyseniz ten rengi çamaşırlar doğru seçim olacaktır. kalçalarda çamaşır izi olmasın.
 
Unutmadan tanganın çok sık kullanılmaması gereken bir iç çamaşırı olduğunu hatırlatayım. Tene olan teması yüzünden bir süre sonra jinekolojik sorunlar yaşamanıza sebep olabilir.
Tanga yı genellikle kadınların tercih ettiği bir iç çamaşırı ve mayo türü olarak görsek te erkeklerde tercih etmektedir.
Tanganın benzer bir diğer tipleri G-String ya da T-Back olarak tanınır.
Tanga ve g-string seksi iç çamaşırları kategorisinde değerlendirilir.
Tanga ile g-string arasındaki fark tanganın ön tarafının ince olması, g-string'in ise ön tarafının daha geleneksel külotlara benzemesidir. İki türünde arkada tarafları incedir. g-string'in daha rahat olduğu için bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.
Külodun yan tarafındaki şerit G-String'de sadece ipten oluşur. Tangada ise yan tarafta bir parmak kalınlığında bantlar mevcuttur.
Tangalar genellikle bikini altlarında kullanılır. G-Stringler ise seksi iç giyim olarak kullanılır.
tanga daha cok bikini niyetine plajlarda giyilirken, g-string genelde pantolon ve etek giyerken kulotun yaptigi izden kurtulmak icin giyilir.
Eğer Tanga ve g-string leri günlük yaşamınızda kullanıcaksanız bu ürünlerin pamuklu kumaşlardan üretildiğine dikkat edin. pamuklu ürünler çok rahat ve sağlıklıdır. bu nedenle bu ürünleri tercih etmeye özen gösterin. daha erotik görünmesi için Sentetik kumaş ve dantellerden üretilmiş Tanga ve g-string'ler uzun süre kullanımlarda bakteri yayılımını hızlandırır.
Geniş kalçalıysanız ve poponuzda sarkma varsa Tanga ve g-string kullanılmanızı önermiyoruz.
Tanga için kullanılan bir diğer isim de ipkini dir.