Dil: TR
Para Birimi: TRY
  • TRY
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

Ünlülerin iç giyimi

Tarih: 2014-06-26

Ünlülerin günümüzde korse, sütyen, yüksek belli külotlar gibi çeşitli iç çamaşırları ile kıyafetlerini kombinleyerek kullandıklarını biliyoruz.
Bir çoğumuz ünlülerin giyimini ve kıyafet seçimini beğenmekteyken, bazılarımız da ünlülerin hangi renk kıyafetler ile hangi renk iç çamaşırlarını kombine ettiğini merak etmekteyiz.
Ünlüler hangi renk kıyafetin altına, hangi renk iç çamaşırı giyiyor Paparazilerin, ünlülerin verdiği frikiklerinden ve yaşamlarından çektikleri pozlardan iç çamaşırlarını ve iç giyim renklerini öğrenmek, hiçte zor olmuyor.
Gündemde kalabilmek adına sınırlarını zorlayarak olabildiğince açık giyinen ünlü isimlerin işleri gerçekten zor olsa gerek.
Tabiki Onlar hep göz önünde olduklarından farklı olmak zorundalar . Yaptıkları her şey çok konuşuluyor ve ne giyseler taklit ediliyor. fakat bu modayı taklit etmek herkesin yapabileceği kolay bir şey değil. Günlük giyim tarzları ve sahne kıyafetleri ile her zaman bizi şaşırtan ünlüler, günlük giysi olarak giydikleri iç çamaşırları ile farklı olmaya devam ediyorlar.
Ünlülerin genelde, sahne hayatları,  gece hayatları, günlük yaşamları derken sürekli çekici görünmek zorunda olmaları  kendilerini ve bu çekiciliği elde edebilmek adına oldukça çok giyinme hataları da oluyor
 
Trend olarak iç çamaşırı giyme, 1980 yılında Jean Paul Gaultier tarafından başlatıldı. Daha sonra bu trendi, Madonna günlük hayata taşıdı. Günümüzdeyse yıldızlar korse, sütyen, yüksek belli külotlar gibi çeşitli iç çamaşırları ile kıyafetlerini kombinleyerek bu iddialı trendi devam ettiriyorlar.
 
Ünlü yıldız Madonna’nın 1990 yılında düzenlediği dünya turnesi sırasında giydiği yeşil-beyaz renklerden oluşan büstiyer İngiltere’deki bir müzayedede satışa çıktı. Büstiyerin 15 bin sterline (43 bin TL) alıcı bulması bekleniyor. Püsküllü büstiyer, dünyaca ünlü modacı Jean-Paul Gaultier imzası taşıyor.
ünlülerin iç giyimi Amanda Seyfried Katy Perry Mischa Barton