Dil: TR
Para Birimi: TRY
  • TRY
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

Uyku sütyeni

Tarih: 2014-07-01

Öncelikle dar sütyen in uykusuzlığun kaynağı olduğu uykusuzluğun ise ciddi sağlık sorunlarına neden olduğunu, uykumuzu almamız gerektiğini biliyoruz.
Uyku sütyenleri pamuk kumaştan üretilmiş olduğundan vücudunuzu ve göğüslerinizi saran yumuşak dokulu kumaş yapısıyla varlığını hissetmezsiniz. Sırt kısmı genellikle kapalı ve askıları geniş olarak tasarlanıp üretilen uyku sütyenleri, göğüslerinizde sağlıklı ve mükemmel bir şekillenmeye de yol açmaktadır. Göğüslerin sarkmasını engellemek ve daha şekilli bir hal almasını sağlamak için kadınların gece yatarken sütyen takmalarının çok faydalı olduğunu belirtilmektedir
Ayrıca bu sütyenler de günlük kullanım için üretilen sütyenlerdeki destek elemanları , dantel benzeri süslemeler, kopça, balen ve ince askılar bulunmaz. Uyku sütyeninin üretiminde dikiş ve destek elemanlarının kullanılmaması büyük bir rahatlık sağlamaktadır.
Uyku sütyenleri loğusalık döneminizde emzirme sütyeni olarak kullanılabilir.
Anne adayları için spor yaparken ve gece yatarken en ideal sütyendir. Yumuşak dokusuyla geceleri bedeninizde hissetmeyeceğiniz kadar rahat kullanımlı bir üründür. 
Dar sütyenlerin  kalp hizasında kan dolaşımını zorlaştırdığı ve kalp krizi riskini tetiklediği de bilinmektedir. Bu nedenle uyurken dar sütyen kullanmanın ölümcül riskleri olabileceği unutulmamalıdır.
uyku sütyeniuyku sütyeni