Dil: TR
Para Birimi: TRY
  • TRY
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

Vücudunuzu zayıf gösterecek öneriler

Tarih: 2014-06-17

Daha zayıf veya daha fit görünmek isteriz hep, ama nasıl giyinmemiz gerektiği konusunda neler biliyoruz. kıyafetlerle vücudunuzu daha güzel ve alımlı gösterebiliriz. 
Hatlarınızı gösteren kıyafetler giymekten çekinmeyin. size uygun kesimleri seçin. Bol kıyafet ile dökümlü kıyafeti birbirine karıştırmayın.
Bir kaç kilo fazlanız olsa bile vücudunuzla bol kıyafetlerin arkasına saklanmayın. Sizi sarmalayan vücudunuza uygun kesimli modelleri seçin.
Katı, sert, ağır, hatta yapışan kumaşlardan uzak durun. En iyi seçim; hafif, yumuşak ve giydiğinizde vücudunuzda kayan kumaştan üretilmiş giysilerdir.
Renk kombinasyonu tercihlerinde, tepeden tırnağa benzer renkler vücudu çok daha ince gösterir. Tek renk koyu renkli elbiseler giyinin. Gece mavisi, kahverengi ya da siyah gibi. 
Siyahtan vazgeçemiyorsanız, siyahla bir arada kullanılmış renklerden oluşan farklı bir parçayla kıyafetinizi bütünleyebilirsiniz.
Aynı rengin farklı tonlarını da birlikte giyebilirsiniz.
Eğer giydiğiniz rengin size olmadığını ve sizi daha kilolu gösterdiğini düşünüyorsanız, kıyafetinizin kesim ve modeli de etkendir, bu giysinin model  olarak sizde nasıl durduğunu da dikkate alınız.
 
Kolyeler sizi ince gösterecektir. Özellikle uzun kolyeler derin yakalar ile birleştiğinde hem dekoltenizi uzatır hem de orantıyı düzeltmenize yardım eder. Ayrıca karşınızdakinin dikkati problemli bölgelerden uzaklaştırır.
Göğüsleriniz büyük  ise sizin  için en uygun yaka seçimi V yakalardır. Hem hoş bir dekolte yakalayıp hem de göğüslerinizin daha küçük görünmesini sağlayabilirsiniz. Kare ya da yuvarlak şekilde, açık yakalar da size oldukça yakışacaktır. Yakası çok kapalı bluzları ve kayık yakaları tercih etmeyin. Doğru bir korse ile straplez giysiler de giyebilirsiniz.
Eğer bacaklarınız ve basenleriniz kalınsa, çorap olarak desensiz, düz ve koyu renk olanlar sizin için çok uygun olacaktır.