Dil: TR
Para Birimi: TRY
  • TRY
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

Vücudunuzu daha uzun daha ince gösterebilirsiniz

Tarih: 2014-06-18

Kıyafetlerinizde uygulayacağınız ufak hilelerle vücudunuzu olduğundna daha uzun, daha ince ve çok daha mükemmel gösterebilirsiniz.
Kombinleriniz de çizgi kullanmayı deneyin. Genelde her dönemde oldukça popüler olan çizgiler sizi olduğunuzdan zayıf gösterecektir. Ancak enine çizgiler yerine dikine olanları tercih edmelisiniz. Boyunuzu olduğunuzdan uzun ve kilonuzu daha zayıf gösterebilirsiniz.
Pantolon seçimi yaparken yüksek belden modelleri tercih ederseniz karnınızdaki fazlalıkları kapatabilir, uzun bir ceket ile de kalçalarınızı örtebilirsiniz.
Tulumlar rengi ne olursa olsun tek parça olduğu için sizi zayıf gösterecektir. Dolabınızda kesinlikle tulum olmalı ayrıca bu parça trendleri de yakından takip ettiğinizin belirtisi olacaktır.
Basenleriniz büyük ve bu bölgenizden şikayetçiyseniz ve de etek giymek istiyorsanız dokulu modelleri tercih edin. Özellikle dantelle birleşen parlak renkli modeller ile dikkati kalçanızdan alıp bacaklarınıza yönlendirebilirsiniz.
Renkli aksesuarlar kullanarak dikkati farklı bölgelerinize çekebilirsiniz. Ayakkabı ya da kolyenizi renkli tercih ederek insanların rahatsız olduğunuz bölgelerinize bakmalarının önüne geçebilirsiniz.
Tek renk bir takım sizi olduğunuzdan daha uzun ve zayıf gösterecektir. Klasik renk siyah ve siyahın gizemini her zaman kullanabilirsiniz.
tulum modeller